Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásené školy 2017/2018

Na tejto stránke nájdete zverejnený iba zoznam škôl, ktoré sa prihlásili do samostatného programu JA Učebnica ekonómie a podnikania.

Zoznam je zoradený podľa abecedy. Zoznam prihlásených škôl a učiteľov, ktorí si vybrali JA Učebnica ekonómie a podnikania ako modul v rámci programu JA Aplikovaná ekonómia, je zverejnený na stránke programu JA Aplikovaná ekonómia.

Aktualizované dňa: 12. 09. 2017 o 20:30

Zoznam prihlásených škôl do programu pre školský rok 2017/2018 

 

Škola Učiteľ
Súkromná hotelová akadémia, Drieňová 12, Banská Štiavnica Ing. Diana Kalnovičová
Spojená škola, Štefánikova 64, Bardejov Ing. Anna Mihalcová
Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava Ing. Kornélia Lohyňová
Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20, Bratislava   Erika Urgeová
SOŠ TaS, Laskomerského 3, Brezno Ing. Eva Maculová
Obchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, Čadca Ing. Lenka Juračková
Obchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, Čadca Ing. Erika Padychová
Obchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, Čadca Ing. Jana Večeríková
Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Budovateľská 32, Komárno Ing. Andrea Hajabácsová
Stredná odborná škola, Učňovská 5, Košice-Šaca Ing. Zdenka Skálová
Gymnázium Andreja Vrábla, Mierová 5, Levice Ing. Zuzana Šimeghová
Obchodná akadémia, Petrovičovo nábrežie 1571, Liptovský Mikuláš Ing. Soňa Kúrňavová
Obchodná akadémia, Lúčna 4, Lučenec Ing. Antónia Francistyová
Obchodná akadémia, Lúčna 4, Lučenec Ing. Jana Mišove
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra Ing. Zuzana Buzinkaiová
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra Ing. Iveta Svitačová
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra Ing. Viera Zlatohlávková
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Osvety č. 17, Nová Baňa Ing. Erika Struhárová
Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom Ing. Ľubica Gracíková
Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom Ing. Adriana Pagáčová
Obchodná akadémia Pezinok, Myslenická 1, Pezinok Ing. Martina Ančicová
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, Piešťany Ing. Peter Janok
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, Piešťany Ing. Alena Lipková
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, Piešťany Ing. Elena Sklárová
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, Piešťany Ing. Erika Zelenayová
Cirkevná spojená škola, Dlhé hony 3522/2, Poprad PhDr. Anna Marušinová
Súkromná stredná odborná škola, SNP 1253, Poprad Ing. Mária Krempaská
Obchodná akadémia Považská Bystrica, Jesenského 259/6, Považská Bystrica Ing. Miriam Lidajová
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov Mgr. Dana Bessenyeiová
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov Ing. Daniela Bučková
Hotelová akadémia, Baštová  32, Prešov Ing. Monika Tóthová
Stredná odborná škola, Košická 20, Prešov Ing. Renáta Fedorčíková
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov Ing. Ljuba Krišová
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov Ing. Vladimíra Pastirová
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov Ing. Bohuš Popík
Gymnázium, Javorová 5, Rajec Ing. Adriana Sojková
Gymnázium Mihálya Tompu RKC s vjm, Daxnerova 42, Rimavská Sobota Ing. Katalin Engel
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica Ing. Katarína Kromerinská
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica Ing. Marta Markovičová
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica Mgr. Miroslava Medňanská
Gymnázium, Školská 7, Spišská Nová Ves Ing. Ľudmila Lengvarská
Spojená škola, Centrálna 464, Svidník Ing. Jana Drábová
Spojená škola, Centrálna 464, Svidník Ing. Margita Klimová
Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, Šurany Ing. Jana Mistríková
Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, Šurany Ing. Ivana Tóthová
Evanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836, Tisovec Ing. Ladislav Čajko
Obchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava Ing. Tatiana Škodová
Stredná priemyselná škola stavebná D. S. Jurkoviča, Lomonosovova 7, Trnava   Ľubica Ježovičová
Spojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín Ing. Jana Dreveňáková
Spojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín Ing. Eva Šurinová
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. SNP 5, Zlaté Moravce Ing. Gabriela Ondrejmišková
Gymnázium Ľ.Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen Mgr. Katarína Vozárová
Gymnázium Milana Rúfusa, J. Kollára 2, Žiar nad Hronom Mgr. Peter Sučanský
Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3, Žilina Ing. Peter Margetín
Spojená škola, Hlavná 2, Žilina Ing. Marianna Gajdulová