Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásené školy 2020/2021

Na tejto stránke nájdete zverejnený iba zoznam škôl, ktoré sa prihlásili do samostatného programu Učebnica ekonómie a podnikania. (Školy sú do zoznamu pridávané manuálne po spracovaní prihlášky - sú zoradené podľa termínu odoslania.)

Zoznam prihlásených škôl a učiteľov, ktorí si vybrali Učebnicu ekonómie a podnikania ako modul v rámci programu Aplikovaná ekonómia, je zverejnený na stránke programu Aplikovaná ekonómia.

Zoznam prihlásených škôl/učiteľov do programu pre školský rok 2020/2021

aktualizované: 28. 5. 2020 11:00

# Škola Učiteľ
1 Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82 Ing. Miroslava Mičurová
2 Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Ing. Zuzana Krajňáková 
3 Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Ing. Viera Zlatohlávková 
4 Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Ing. Patrícia Halajová 
5 Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Ing. Zuzana Buzinkaiová 
6 Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Ing. Eva Bellová 
7 Nitra, Obchodná akadémia, Bolečkova 2 Ing. Iveta Svitačová 
8 Poprad, Súkromná stredná odborná škola, SNP 1253 Ing. Mária Krempaská, MBA
9 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Ivona Korčušková 
10 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 968/33 Ing. Anna Košútová 
11 Žilina, Gymnázium, Varšavská cesta 1 Ing. Magdaléna Hajtmanková 
12 Kežmarok, Súkromná spojená škola, Biela voda 2 PhDr. Jana Mašlonková, MBA
13 Bratislava, Súkromná odborná škola podnikania, Strečnianska 20 Ing. Simona Přibylová 
14 Prešov, Hotelová akadémia, Baštová 32 Ing. Monika Tóthová, PhD.
15 Šurany, Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7 Ing. Ivana Tóthová 
16 Šurany, Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7 Ing. Jana Mistríková 
17 Zvolen, Gymnázium Ľ. Štúra, Hronská 1467/3 Mgr. Katarína Vozárová 
18 Zvolen, Gymnázium Ľ. Štúra, Hronská 1467/3 Ing. Eva Sliacka 
19 Liptovský Mikuláš, Stredná odborná škola polytechnická, Demänovská cesta 669 Ing. Marianna Halušková 
20 Považská Bystrica, Obchodná akadémia, Jesenského 259/6 Ing. Miriam Lidajová 
21 Komárno, Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakkozépiskola, Budovateľská 32 Ing. Katarína Rosičková